tl

HIZLI SİPARİŞ VER!

Hemen Sipariş verin. Ürününüz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile ayağınıza gelsin.

Ozon Yağı İçilirmi?

Ozon Yağı İçilir mi?

Ozon Yağı kullanılan en önemli yağ çeşididir. Öyle ki ozon yağının faydaları, etkileri saymakla bitmez. Bebeklerin bile kullanabildiği ozon yağı haricen uygulanır. Ağız içinde eğer ozon yağı kullanılacaksa bir pamuğa dökülen ozon yağı ağız içinde gezdirilir. Eğer hastanın midesi bulanıyorsa bir küp şekere ozon yağı damlatılır bu şekilde ağız içerisinde gezdirilir. Ozon tedavisi uygulamak isteyen kişiler hangi bölgeye niçin uygulamak istiyorsa öncelikle o bölgeyi temizlemelidir. Daha sonra ozon tedavisi yapılacak bölgeye dökülen ozon yağı hafif hafif masaj yaparak bekletilir. Ozon terapi ile saç dökülmesinin önüne de geçilebilmektedir. Yaraların kısa sürede iyileşmesi için de ozon tedavisi uygulanabilmektedir. Ozon terapi uygulanacak bölgeler çeşitli olmakla beraber birçok yere uygulanabilir.

Ozon Terapi Nasıl Yapılır?

Ozon Terapi yapımı kolay bir uygulamadır. Ozon tedavisi gören kişi kendini çok daha dinç hisseder. Bu sebeple ozon yağı kullanımı her yaştan kişilerce artmış bir uygulamadır. Ozon tedavisi bebekler içinde uygulanabilir. Ozon yağı doğada bulunan içeriğinde en çok oksijen bulunan bir maddedir. Havadan bile daha çok oksijen içermektedir. 3 oksijen atomlu olan ozon yağı adeta her derde deva niteliğindedir. Ozon Terapi son yıllarda kullanılan bir uygulama değildir. Çok eski zamanlardan beridir insanlar ozon terapi yapmakta ve yaptırmaktadır. Hatta Hitler bile hem kendine hem de askerlerine ozon tedavisi yaptırmıştır.

Ozon Tedavisi Neden Yapılır?

Ozon Tedavisi daha sağlıklı ve daha genç olmak için yapılabilir. Kozmetik ürünlere çok para vermeye gerek yoktur bunun yerine doğal yollardan hem güzelleşebilir hem de sağlıklı olabiliriz. Bunun için ozon tedavisi yaptırmak gerekir. Ozon terapi gören kişi kendini daha iyi hissetmektedir. Ozon yağı alarak biz de kendimizi daha mutlu edebiliriz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?