tl

HIZLI SİPARİŞ VER!

Hemen Sipariş verin. Ürününüz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile ayağınıza gelsin.

Ozon Yağı Markaları

Ozon Yağı Markaları

Ozon yağı markaları çok fazla olmakla birlikte gün geçtikçe marka sayısı çoğalmaktadır. Eski zamanlardan beridir ozon yağı kullanılmaktadır. İlk olarak 200 yıl önce ozon tedavisi yapıldığı düşünülmektedir. Günümüzde birçok kişi ozon terapi yöntemiyle tedavi olmaktadır. Ozon yağı 3 atomlu oksijen atomundan oluşmaktadır. Ozon terapi yöntemiyle kişi birçok rahatsızlığından kurtulabilmektedir. Ozon yağı cildi gençleştirir, yaşlanmayı geciktirir ayrıca detoks etkisi yapar. Ozon tedavisi ile kişi aktif, dinamik bir ruh hali içinde olmaktadır. Ozon yağı markaları birden fazla olduğu için iyi araştırılmalıdır. Birçok üründe olduğu gibi bu ürününde sahteleri çıkartılmıştır. Sahte ürünler cildinize zarar vermektedir. Ozon tedavisi için orjinal olarak alınan ozon yağı doğal olduğundan bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Ozon Tedavisi İşe Yarar mı?

Ozon tedavisi ozonlanmış yağ ile yapılan tedavi çeşididir. Ozon yağı cilde sürülür ve yavaşça masaj yapılır. İstenilen sonuç alıncaya kadar devam edilebilir. Belli bir kullanım süresi yoktur. Ozon yağı yan etkisi bulunmadığı için istenildiği süre içerisinde kullanılabilir. Ozon terapisi yaptıktan sonra ozonlanmış yağı buzdolabında kapalı bir kap içerisinde saklayabilirsiniz. Dondurucu bölmeye koyulmamalıdır. Ozon terapisi gören kişi daha sonra kendini çok mutlu, sağlıklı ve dinç hisseder. Yüzdeki kırışıklıklara, ciltte ki açık veya hafif yaralara, uçuklara, çatlaklara, saç derisine, hemoroide ve birçok rahatsızlığa iyi gelen ozon yağı bebeklerde dahil olmak üzere kullanılır. Pişik tedavisinde kullanılmaktadır.

Ozon Terapi Nasıl Yapılır?

Ozon terapi ozon yağı ile masaj ile yapılmaktadır. İlaç olmayan ozon doğal halde bulunur. Haricen kullanılır. Ozon yağı çok uzun süre bozulmadan saklanabilmektedir. Yapılan araştırmalara ve deneylere göre 17 yıl boyunca bozulmadan saklanabilmektedir. Ozon terapi ünlü, ünsüz birçok kişinin yaptığı bir terapidir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?