tl

HIZLI SİPARİŞ VER!

Hemen Sipariş verin. Ürününüz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile ayağınıza gelsin.

Ozon Yağı Nerede Satılır?

Ozon Yağı Nerede Satılır?

Ozon yağı uzun süre bozulmadan saklanabilen bir yağdır. Yapılan çeşitli araştırmalara göre 17 yıl boyunca rafta eski formunu bozmadan saklanabilmektedir. Siz yine de ozon yağını korumak için ağzı kapalı bir kap içerisinde buzdolabında saklayınız. Dondurucu kısmına yağı koymayınız. Ozon tedavisi ile gençleşebilir ve yaşlanmayı geciktirebiliriz. Yüzdeki kırışıklıklar, akneler ve lekeler üzerinde etkilidir. Ozon terapi gören kişi kendini daha sonra oldukça canlı, dinamik ve enerjik hisseder. Ozon yağı internet ortamında bazı sitelerde, aktarlarda ve kozmetikçilerde satılmaktadır. Ayrıca grip aşısı yerine de kış aylarında kullanılabilmektedir. Sinek, böcek ve arı sokmalarında ozon tedavisi uygulanabilmektedir.

Ozon Yağının Kullanıldığı Hastalıklar Nelerdir?

Ozon yağı birçok hastalığın geçmesi ve iyileşmek için kullanıldığı doğal bir yağ çeşididir. Ozon doğada doğal halde bulunan ve 3 atomlu oksijen atomundan oluşur. Havadan bile daha çok oksijen atomu içermektedir. Cilt hastalıklarında çoğunlukla kullanılır. Ayrıca cilde parlaklık kazandırıp ışıldamasını sağlar. Ozon tedavisi ile daha pürüzsüz bir cilt elde edilir. Saç dökülmesine iyi gelerek saçlarınızın dökülmesini engellerken aynı zamanda sıklaşmasını sağlar. Ozon yağı ağız içinde oluşan yaralarda kullanılır. Ağız ortamında bir pamuk yardımıyla tedavi işlemi yapılır. Bir pamuğa bir kaç damla ozon yağı damlatılır ve ağızda gezdirilir. Eğer mide bulantısına sebep olursa bir küp şekere damlatılan yağ ağızda gezdirilir. Açık yaraların kısa sürede iyileşmesini sağlar. Ozon yağı bir kaç damla açık yaraya damlatılıp temiz bir bez ile sarılır.

Ozon Yağı Nasıl Saklanır?

Ozon yağı bozulmadan tam 17 yıl boyunca saklanabilir. Buzdolabı ortamında ağzı kapalı bir kap içinde korunabilir. Ozon yağı dondurucu bölmesine koyulmaz. Bu şekilde yıllarca bozulmadan yağınızı muhafaza etmiş olursunuz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?