tl

HIZLI SİPARİŞ VER!

Hemen Sipariş verin. Ürününüz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile ayağınıza gelsin.

Ozon Yağı Yüze Sürülürmü?

Ozon Yağı Yüze Sürülür mü?

Ozon Yağı yüze sürülür. Tüm vücut bölgesine ozon yağı uygulanabilmektedir. Zaman geçtikçe yaşlanırız ve yaşlandıkça yüzümüzde çizgiler oluşur. Yüzümüz kırışmaya başlar. Çeşitli lekeler ve svilceler yüzümüzde çıkabilir. Ozon yağı ile yüz bölgesinde ki sivilceler, kırışıklıklar geçmektedir. Vücuda canlılık katarak daha genç bir görünümde olmamızı sağlayan ozon tedavisi aynı zamanda kendimizi daha sağlıklı hissetmemizi de sağlamaktadır. Ozon terapi ile kan akışımız hızlanarak daha çok hücre yenilenmesi yaşarız. Böylelikle yaralar daha hızlı ve daha kolay şekilde iz bırakmadan iyileşebilir. Ozon terapi gören kişi aynı zamanda daha aktif, daha canlı olan kişidir. Ozon tedavisi ile birçok sorunumuz ortadan kalkacaktır.

Ozon Yağı Neye İyi gelir?

Ozon Yağı birçok problemin çözümü niteliğindedir. Çok eski zamanlardan beridir uygulanan bir yöntem olan ozon tedavisi için fazla masraf etmeye de gerek yoktur. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir yağdır. Ozon Yağı saç dökülmesini engellerken aynı zamanda saçlarınızın canlanmasını ve sıklaşmasını sağlar. Aknelerin geçmesini sağlar. Baş ağrısına da iyi gelen ozon tedavisi ile kafanız daha rahat olacaktır. Hemeroid gibi rahatsızlıklara da fayda eden ozon tedavisi ile rahatlıkla uyuyabilir daha huzurlu olabilirsiniz. Çatlak dudaklara, tırnak mantarları ve terede fayda sağlayarak rahatsızlıklarınızı gideren ozon yağı ile çok daha mutlu olabilirsiniz.

Ozon Yağı Nasıl Saklanmalıdır?

Ozon Yağı çok çabuk bozulan bir yağ değildir. Yapılan araştırmalara göre uzunca bir süre hatta 17 yıl gibi bir süre bozulmadan kullanılabilmektedir. Siz ozon yağınızı muhafaza etmek için buzdolabında saklayabilir ve gerektiğinde alıp kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra ise yine ağzı kapalı bir kaba koyup buzdolabının içinde saklayabilirsiniz. Bu şekilde ozon yağı rahatlıkla muhafaza etmek mümkündür. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Ozon Yağı Yüze Sürülürmü?(1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?